Kim jesteśmy

W październiku 2017 roku, Warmiolandia Galeria powiększyła się o zupełnie nową, wyjątkową strefę kreatywnej zabawy. Dzięki temu, na około 800 metrach kwadratowych, powstało nowoczesne i jedyne tego typu centrum edukacyjno-rekreacyjne w Polsce. Mądre Klocki to połączenie nowoczesnej sali zabaw ze strefą tysięcy klocków o różnej wielkości i strukturze. Nasze centrum to kreatywna, rodzinna rozrywka, rozwijająca  twórcze myślenie przestrzenne, logikę, wyobraźnię i koncentrację. 

Obiekt powstał z myślą o rodzinach, które odwiedzają Galerię Warmińską, w celach zakupowych czy wypoczynkowych (kino, strefa gastronomiczna). Jesteśmy idealnym miejscem dla dzieci, które w naszym centrum znajdą mnóstwo atrakcji takich jak konstrukcja ze zjeżdżalnią, labiryntami, basen z kulkami, huśtawka oraz strefę kreatywnej zabawy z klockami w roli głównej.

Dzieci pozostają pod naszą opieką, kiedy rodzice mogą szaleć na zakupach czy spokojnie pójść do kina.

Mądre Klocki to także, a nawet przede wszystkim starannie dobrana kadra animatorów, która wie jak zaopiekować się dziećmi w różnym wieku i zna mnóstwo gier i zabaw, które umilą pobyt naszym małym gościom.

Zajmujemy się również organizacją urodzin dla dzieci i gościmy wycieczki ze szkół podstawowych i przedszkoli.

Uwaga! Budowanie wciąga! Zapraszamy!