Nasza załoga

Poznajcie kreatywnych animatorów Warmiolandii Mądre Klocki 🙂

Karolina

Karolina Borkowska (Copy)

Hej, mam na imię Karolina. Jestem studentką 2 roku turystyki i rekreacji. Pierwszy raz pracowałam z dziećmi podczas praktyk w hotelu i w dalszym ciagu daje mi ogromną satysfakcję i dużo pozytywnej energii. Miło mi, że trafiłam do zespołu tak fantastycznych ludzi i będę mogła przyczynić się do szerokich uśmiechów dzieci.

Justyna

Justyna Mania (Copy)

Cześć! Mam na imię Justyna. Obecnie studiuję Dziennikarstwo i komunikację społeczną. Praca z dziećmi nie jest mi jednak obca. Na przestrzeni kilku lat byłam wolontariuszem na Uniwersytecie Dzieci. Jestem osobą kreatywną, pełną energii. Moja dewiza na życie to pozytywne myślenie i uśmiech. Z uśmiechem w końcu każdemu do twarzy ?.

Karolina

Karolina Żukowska (Copy)

Hej! 🙂 Mam na imię Karolina. Jako animatorka zaczęłam swoją pracę w załodze Warmiolandii od czerwca 2017r.
Na co dzień pracuję w biurze oraz uczę się zaocznie na kosmetologii. Jestem otwarta na nowe wyzwania oraz ciekawe przygody. Jestem osobą bardzo sympatyczną z poczuciem humoru :). Uwielbiam zabawy z naszymi maluchami, a także bardzo lubię widzieć jak potrafią zaskoczyć nas swoją kreatywnością w zabawie.

Marcelina

Marcelina Gajewska (Copy)

Mam na imię Marcelina i chociaż moja przygoda z Warmiolandią trwa zaledwie pół roku to już przyniosła mi wiele radości, satysfakcji i doświadczenia. Na co dzień jestem maturzystką w IV Liceum Ogólnokształcącym na profilu humanistycznym, a moimi wielkimi pasjami są teatr i biegi długodystansowe.  

Ogromne pokłady energii oraz dość duża doza kreatywności pomagają mi spędzać czas z dziećmi na twórczej zabawie oraz jak najlepiej zorganizować czas, które małe urwisy  spędzają wśród klocków i innych zabawek. Mam nadzieję, że w ten sposób chociaż trochę wywołuję uśmiech na buźkach odwiedzających nas dzieci.

Bartosz

Bartosz Lech (Copy)

Cześć, mam na imię Bartek. Studiuję Mechanikę i Budowę Maszyn. Swoja przygodę z Mądrymi Klockami zacząłem niedawno, jednak po każdym spędzonym dniu w pracy utwierdzam się w przekonaniu, że ta praca jest  niesamowicie satysfakcjonująca.  Jestem osobą wesołą i energiczną, od zawsze miałem niezwykle bujną wyobraźnię oraz ogromne pokłady energii- dlatego zabawa z dziećmi, możliwość pokazania im czegoś nowego  to dla mnie wielka radocha! 
Z perspektywy  pracownika wiem, że jest to świetne miejsce do zacieśniania więzi i rozwijania sprawności psychomotorycznych u dziecka- dlatego serdecznie zapraszam do wspólnej zabawy.