Mapa animacji w trakcie wakacji – sprawdź wakacyjny program zabaw dla dzieci

Wakacje wystartowały! W związku z tym, pełna mobilizacja w Krainie Warmisia.

Nasi przemili gospodarze, przygotowali dla dzieci, kilka ciekawych propozycji 🙂

Zwalczymy nudę w mieście – skutecznie! 😉

 

Tygodniowy Program Animacji W trakcie Wakacji:

PONIEDZIAŁKI – w godz. 12-16, WTORKI – w godz. 13-17

Turboran przedstawia: Igrzyska w Warmiolandii

„Co cztery lata w Warmiolandii odbywają się igrzyska sportowe, organizowane przez naszego mistrza Turborana. Kraina Warmisia zamienia się wtedy w ogromną arenę sportową. Jako najlepsi sportowcy w swojej kategorii wiekowej, zostaliście zaproszeni do wzięcia udziału w serii konkurencji sportowych, w których będziecie musieli wykazać się nieprzeciętną sprawnością i sprytem. Najlepsi otrzymają wieczną chwałę. Podejmiecie wyzwanie?”

ŚRODY – w godz. 13-17

Sowa przedstawia: Klub Małych Chemików

„I Ty możesz zostać́ naukowcem, czyli Laboratorium naukowe dla małych i dużych! Wraz z Ryzykiem Fizykiem z Warmolandii wykonamy wiele ciekawych, zapierających dech w piersi, a czasem mrożących krew w żyłach eksperymentów, które zaszczepią żyłkę̨ naukowca i na pewno na długo zostaną̨ w pamięci! Niestraszne nam kolby, menzurki i probówki! Fartuch na siebie, gogle na oczy, rękawiczki na ręce i zaczynamy!”

CZWARTKI – w godz. 13-17

Warmiś przedstawia: Piraci z Warmiolandii

„Piraci, choć na dobrą sprawę to czarne charaktery, nigdy nie wychodzą z mody! Opaska na oko i papuga na ramieniu to symbole prawdziwego pirata. W poszukiwaniu skarbu, jest on w stanie przepłynąć pół świata. Luneta i szabla stają się niezbędne, by wilk morski mógł osiągnąć swój cel. Wraz z Warmisiem poszukamy zaginionego Skarbu w Warmiolandii! Arrr!”

PIĄTKI – w godz. 13-17

Wiewiór przedstawia: Bajkowe wybryki

„Kubuś Puchatek, niedaleki kuzyn Wiewióra, zabierze Was do zaczarowanego Stumilowego Lasu, gdzie wspólnie pobrykacie z Tygryskiem, poszukacie ogona Kłapouchego, pośmigacie się z Królikiem czy pobawicie się z Prosiaczkiem. Zapraszamy na pełną przygód, disneyowską podróż do świata zabaw.”

Zapraszamy wszystkich serdecznie, za niezapomnianą przygodę w Krainie Warmisia! 🙂

Wszystkie animacje, wliczone są w cenę biletu wejścia do Warmiolandii, według obowiązującego cennika.

Wakacje_animacje 2017_fb_post