Kim jesteśmy

W kwietniu 2014 roku, na ul. Lubelskiej 29G, w dzielnicy przemysłowej Olsztyna, została otwarta największa rodzinna sala zabaw w północno – wschodniej Polsce, Warmiolandia Kraina Warmisia.

Hala do użytku przemysłowego, niczym za dotykiem czarodziejskiej różdżki zamieniła się w Gigantyczną Krainę Małych Gigantów.

img_1076-copy

Kraina ta została podzielona na 11 stref atrakcji, które pobudzają nie tylko dziecięcą wyobraźnię, a także rozwój psychologiczny i ruchowy.

Jest to jedyne tego typu miejsce w regionie Warmii i Mazur, gdzie możemy gościć całe rodziny, firmy, wycieczki szkolne i przedszkolne, organizować niezapomniane przyjęcia urodzinowe, eventy, a to wszystko na powierzchni aż 2000 mkw.

 Warmiolandia Kraina Warmisia została stworzona po to, aby dawać dzieciom frajdę. Naszym priorytetem jest uśmiech i radość dzieci oraz spokój i relaks rodziców.

Wszystkie nasze atrakcje zaprojektowane są tak, aby dać maksimum radości i szczęścia naszym małym gościom, a przy tym posiadają wszystkie niezbędne atesty bezpieczeństwa.

ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEJ ZABAWY 🙂