Nasza załoga

Sercem Warmiolandii Krainy Warmisia jest nasza niezastąpiona i pozytywnie zakręcona załoga 🙂

Poznajcie bliżej naszych animatorów 🙂

KASIA

kasia-k

Pracę w Warmiolandii Krainie Warmisia zaczęłam w maju 2015. Od początku czułam się tu świetnie, najbardziej lubię pracę z dużą grupą dzieci jednak na urodziny dla kilku osób także znajdę pomysł, staram się by każda impreza zapadła na długo w pamięci naszym małym wielkim gościom.Znajomi mówią „masz milion pomysłów na minute” – chętnie się rozwijam i ciągle szukam nowych pomysłów, które sprawia dzieciakom radość. Nie boję się wyzwań i chętnie się ich podejmuje. Praca nie jest dla mnie tylko pracą, jest także moją pasją bez której nie wyobrażam sobie życia. W wolnym czasie uwielbiam gotować i w kuchni także nieustannie próbuje nowości.

SŁAWEK

slawek-w

Cześć! Jestem na pokładzie Warmiolandii w zasadzie od początku. Cechuje mnie kreatywność i nieprzewidywalność. Lubię wprowadzać element zaskoczenia w trakcie prowadzenia urodzin czy w trakcie obsługi grup zorganizowanych. Moim alter ego jest Szalony Profesor. W świecie doświadczeń chemicznych czuję się jak ryba w wodzie. Na co dzień studiuję dziennikarstwo i przynależę do koła teatralnego.

KASIA

kasia-ko

Hej nazywam się  Kasia Kodorska , mam 21 lat.  Pracuje w Warmiolandii od października 2015 roku. Studiuję  bezpieczeństwo narodowe.  Bardzo lubię swoją pracę,  ponieważ poznaje tam wielu ciekawych ludzi i zdobywam nowe doświadczenie.  Praca z dziećmi sprawia mi ogromną radość, dzięki niej rozwijam swoją kreatywność i czerpię z niej satysfakcję. Interesuję się sportem, muzyką oraz lubię spędzać aktywnie czas z przyjaciółmi. Praca w Warmiolandii jest dla mnie dużym wyzwaniem, ponieważ  daje mi ona możliwość pracy w grupie z dziećmi. Widok uśmiechniętych twarzy naszych małych klientów nadaje sens pracy animatora 🙂

EWA

ewa-k

Jestem studentką III roku Wydziału Nauk Społecznych na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim. Ukończyłam certyfikowany kurs i warsztat „Animator zabaw dziecięcych” oraz „W co się bawić z dziećmi”. Swoją przyszłość zawodową wiążę z nieustannym  rozwojem zawodowym, podejmowaniem nowych wyzwań oraz ciągłym  poszukiwaniem kreatywnych rozwiązań. Dotychczas swoje umiejętności pedagogiczne rozwijałam podczas obozów bądź  zbiórek harcerskich, festynów oraz od półtora rocznej pracy w Warmiolandii. Bardzo  lubię obserwować talenty młodych ludzi, wywoływać radość na ich twarzach oraz  niezapomniane chwile w ich pamięci. Również chętnie udzielam bezinteresownej  pomocy i jestem przekonana, że moje predyspozycje do roli pracownika w  przystępny sposób oraz nawiązywania dobrego, ciepłego kontaktu z dziećmi i  młodzieżą, pozytywnie wpłyną na ich rozwój.

ANGELIKA

angelika-k

Jestem studentką 3 roku prawa na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim. Swoją przygodę z pracą w Warmiolandii zaczęłam 1,5 roku temu. Praca z dziećmi a także poznawanie świata ich oczami sprawia mi ogromną radość, największą satysfakcją jest uśmiech i zadowolenie malujące się na twarzach rodziców tuż po wspólnej zabawie. Jednak nie poprzestaje na swoich doświadczeniach, chętnie się rozwijam i nieustannie poszukuję nowych dróg. Nie boje się wyzwań. W wolnym czasie zajmuje się rękodziełem i zgłębiam tajniki decoupage. Bardzo lubię czytać książki, szczególnie kryminały. Jestem osobą kontaktową, otwartą i rozmowna- bardzo lubię kontakt z ludźmi, wiele możemy się od siebie nawzajem nauczyć i wspólnie świetnie spędzić czas. 

IZA

iza-u

Cześć, jestem Iza i jestem animatorem w Warmiolandii. Jestem osobą uśmiechniętą i zawsze staram się podejść do każdej sytuacji  z optymizmem. Moim największym hobby jest taniec, czyli  ruch, który zawsze staram się wprowadzić prowadząc urodzinki. Najważniejsze jest dla mnie bezpieczeństwo i zadowolenie każdego małego giganta bawiącego się u Nas w Warmiolandii. Razem z resztą ekipy Warmiolandii zapraszam na świetną zabawę  w Krainie Warmisia.

JULITA

julita-s

Bardzo lubię pracę oraz różnorodne zabawy z dziećmi, o czym może świadczyć choćby mój kierunek studiów, którym jest logopedia. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobyłam głównie, podczas opieki nad maluchami w moje licznej rodzinie. Interesuję się teatrem i przede wszystkim pogłębianiem swojej wiedzy na tematy związane z wadami wymowy jak i terapią u dzieci. 

IZA

iza-t

Mam 20 lat, interesuje się książkami, dobrą muzyką, fotografią oraz geografią. Lubię spędzać czas aktywnie, nie lubię się nudzić. Jestem typem społecznika i chętnie pomagam innym poprzez wolontariat. W przyszłości chciałabym pracować z ludźmi, a zwłaszcza z dziećmi. Uwielbiam spędzać z nimi czas bawiąc się i śmiejąc. 

KAMILA

kamila-p

Obecnie jestem uczennicą liceum. Uwielbiam zabawę z dziećmi, a szczególnie animacje z chustą klanza oraz puszczanie baniek mydlanych. Realizuje swoje pasje po przez pracę z dziećmi. Jestem osobą aktywną i empatyczną. 

ANIA

anna-b

Mam 23 lata. Moją największą pasją jest muzyka, zwłaszcza gra na fortepianie i śpiew. W związku z tym studiuję edukację artystyczną w zakresie sztuki muzycznej. Lubię grać i śpiewać utwory klasyczne, ale i współczesne. Drugim moim zainteresowaniem jest  hand made, czyli wszystko to, co można wykonać własnymi rękoma. Najbardziej lubię robić biżuterię, zwłaszcza naszyjniki, ale też magiczne łapacze snów i zabawki dla mojego psa. Jestem osobą kreatywną i w Warmiolandii mogę wykorzystać swoje artystyczne atuty przy zabawach z dziećmi.

 

WOJTEK

wojtek-k

Hej! Bardzo lubię współzawodnictwo, dlatego urodzinki na sportowo to moja mocna strona. Przeciąganie liny, mecze w piłkę nożną – animacje z Turboranem to mój konik. Jako były sportowiec potrafię zaszczepić w dzieciach dyscyplinę i odpowiednią organizację. Praca w Warmiolandii daje mi dużo radości, a każdy dzień w tej pracy przynosi nowe wyzwania. Zapraszam wszystkich do naszego parku rozrywki 🙂