Nasza załoga

Sercem Warmiolandii Krainy Warmisia jest nasza niezastąpiona i pozytywnie zakręcona załoga 🙂

Poznajcie bliżej animatorów Warmiolandii Krainy Warmisia 🙂

SŁAWEK

slawek-w

Cześć! Jestem na pokładzie Warmiolandii w zasadzie od początku. Cechuje mnie kreatywność i nieprzewidywalność. Lubię wprowadzać element zaskoczenia w trakcie prowadzenia urodzin czy w trakcie obsługi grup zorganizowanych. Moim alter ego jest Szalony Profesor. W świecie doświadczeń chemicznych czuję się jak ryba w wodzie. Na co dzień studiuję dziennikarstwo i przynależę do koła teatralnego.

KASIA

kasia-ko

Hej nazywam się  Kasia Kodorska , mam 21 lat.  Pracuje w Warmiolandii od października 2015 roku. Studiuję  bezpieczeństwo narodowe.  Bardzo lubię swoją pracę,  ponieważ poznaje tam wielu ciekawych ludzi i zdobywam nowe doświadczenie.  Praca z dziećmi sprawia mi ogromną radość, dzięki niej rozwijam swoją kreatywność i czerpię z niej satysfakcję. Interesuję się sportem, muzyką oraz lubię spędzać aktywnie czas z przyjaciółmi. Praca w Warmiolandii jest dla mnie dużym wyzwaniem, ponieważ  daje mi ona możliwość pracy w grupie z dziećmi. Widok uśmiechniętych twarzy naszych małych klientów nadaje sens pracy animatora 🙂

EWA

ewa-k

Jestem studentką III roku Wydziału Nauk Społecznych na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim. Ukończyłam certyfikowany kurs i warsztat „Animator zabaw dziecięcych” oraz „W co się bawić z dziećmi”. Swoją przyszłość zawodową wiążę z nieustannym  rozwojem zawodowym, podejmowaniem nowych wyzwań oraz ciągłym  poszukiwaniem kreatywnych rozwiązań. Dotychczas swoje umiejętności pedagogiczne rozwijałam podczas obozów bądź  zbiórek harcerskich, festynów oraz od półtora rocznej pracy w Warmiolandii. Bardzo  lubię obserwować talenty młodych ludzi, wywoływać radość na ich twarzach oraz  niezapomniane chwile w ich pamięci. Również chętnie udzielam bezinteresownej  pomocy i jestem przekonana, że moje predyspozycje do roli pracownika w  przystępny sposób oraz nawiązywania dobrego, ciepłego kontaktu z dziećmi i  młodzieżą, pozytywnie wpłyną na ich rozwój.

ANGELIKA

angelika-k

Jestem studentką 3 roku prawa na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim. Swoją przygodę z pracą w Warmiolandii zaczęłam 1,5 roku temu. Praca z dziećmi a także poznawanie świata ich oczami sprawia mi ogromną radość, największą satysfakcją jest uśmiech i zadowolenie malujące się na twarzach rodziców tuż po wspólnej zabawie. Jednak nie poprzestaje na swoich doświadczeniach, chętnie się rozwijam i nieustannie poszukuję nowych dróg. Nie boje się wyzwań. W wolnym czasie zajmuje się rękodziełem i zgłębiam tajniki decoupage. Bardzo lubię czytać książki, szczególnie kryminały. Jestem osobą kontaktową, otwartą i rozmowna- bardzo lubię kontakt z ludźmi, wiele możemy się od siebie nawzajem nauczyć i wspólnie świetnie spędzić czas. 

IZA

iza-u

Cześć, jestem Iza i jestem animatorem w Warmiolandii. Jestem osobą uśmiechniętą i zawsze staram się podejść do każdej sytuacji  z optymizmem. Moim największym hobby jest taniec, czyli  ruch, który zawsze staram się wprowadzić prowadząc urodzinki. Najważniejsze jest dla mnie bezpieczeństwo i zadowolenie każdego małego giganta bawiącego się u Nas w Warmiolandii. Razem z resztą ekipy Warmiolandii zapraszam na świetną zabawę  w Krainie Warmisia.

IZA

iza-t

Mam 20 lat, interesuje się książkami, dobrą muzyką, fotografią oraz geografią. Lubię spędzać czas aktywnie, nie lubię się nudzić. Jestem typem społecznika i chętnie pomagam innym poprzez wolontariat. W przyszłości chciałabym pracować z ludźmi, a zwłaszcza z dziećmi. Uwielbiam spędzać z nimi czas bawiąc się i śmiejąc. 

IMG_5546

Mam na imię Paulina. W Warmiolandii pracuję już ponad rok i najbardziej lubię prowadzić urodzinki z Sową. Doświadczenia chemiczne, które bawią i uczą naszych małych gości, dają mi ogromną satysfakcję. Poza pracą w Warmiolandii, uczę się w szkole średniej.